0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
Тибетски Ахат високо качество на 25-40 мм пълна направление естествен Ахат матиран фигура барабан барел ядосан селски стил Boho Chic Зелен Кафяв bea

Тибетски Ахат високо качество на 25-40 мм пълна направление естествен Ахат матиран фигура барабан барел ядосан селски стил Boho Chic Зелен Кафяв bea

BGN 23.00
BGN 23.84
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природен камен
Количина : едно влакно 16inch/по влакно =8pcs
Големина : прибл 18x25mm, 18x40mm
Облик : првата слика стил
Боја : црна
Реден Број : AG067
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели

Продукти в категория