0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-3 %
25шт 4 6 8 10 12 mm високо качество на истински въже мивка седеф кръгла монета тюркоазено синьо зли очи бял гама от мъниста

25шт 4 6 8 10 12 mm високо качество на истински въже мивка седеф кръгла монета тюркоазено синьо зли очи бял гама от мъниста

BGN 26.00
BGN 26.88
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природна четка школка
Количина : 25pcs имаат drilled(ако не сакаат drilled ,ве молиме имајте во предвид тоа)
Големина : 4 6 8 10 12mm
Облик : тркалезна
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : SH019
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория