0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
високо качество на 2 нишки 10x14 12x16 мм Тибетски Ахат скъпоценен камък през цялата рондель abacus фасетиран триъгълник очите на нечестивите кафяв сив свободен крушка

високо качество на 2 нишки 10x14 12x16 мм Тибетски Ахат скъпоценен камък през цялата рондель abacus фасетиран триъгълник очите на нечестивите кафяв сив свободен крушка

BGN 41.00
BGN 43.04
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : Природен камен
Количина : две насоки 16inch/по влакно =28-25pcs
Големина : прибл 10x14 12x16mm
Облик : rondelle&фацетирани
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : AG088
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория