0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
6шт 20-35mm линк конектор CZ микро проправи Диамант проправи с бижута изводи микро проправи пеперуда животно червено синьо, лилаво Вр.

6шт 20-35mm линк конектор CZ микро проправи Диамант проправи с бижута изводи микро проправи пеперуда животно червено синьо, лилаво Вр.

BGN 119.00
BGN 124.80
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : месинг&кубни циркони
Количина : 6pcs
Големина : прибл.20-35mm
Облик : се однесуваат на првата слика стил
Боја : првата слика боја мешана боја,доколку сакате единствена боја,ве молиме одберете го
Реден Број : cl006
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория