0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Продажба на едро 6шт 70мм древен нефритови медальон ръчна изработка рядко животно пеперуда зелена гама от фокусные мъниста-двойна дялан

Продажба на едро 6шт 70мм древен нефритови медальон ръчна изработка рядко животно пеперуда зелена гама от фокусные мъниста-двойна дялан

BGN 125.92
Продуктът е наличен

Налично

Материјали : камен
Количина : 6pcs
Големина : прибл.65-70mm
Облик : тркалезна&врежан
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : JA010
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория