0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Търговия на едро с 2 нишки 6 8 10 12 мм розово злато магнитен хематит скъпоценен камък титановое покритие, кръгла топка сребро злато brozne gunmetal разход на bea

Търговия на едро с 2 нишки 6 8 10 12 мм розово злато магнитен хематит скъпоценен камък титановое покритие, кръгла топка сребро злато brozne gunmetal разход на bea

BGN 23.84
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природни хематит
Количина : две насоки 16inch/по влакно=65-33pcs
Големина : прибл. 6 8 10 12mm
Облик : тркалезна
Боја : роза злато
Реден Број : He020
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория