0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
A + клас топчета ахат Оникс скъпоценен камък фигура барел барабан Виена синьо-зелено черешово червено разход колие бижута мъниста 20x28mm пълна конец

A + клас топчета ахат Оникс скъпоценен камък фигура барел барабан Виена синьо-зелено черешово червено разход колие бижута мъниста 20x28mm пълна конец

BGN 28.00
BGN 29.92
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : natrual камен
Количина : едно влакно 16inch/per=13pcs
Големина : 20x28mm
Облик : барел
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : AG125
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория