0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-13 %
Природен жълто стабилизирано Хаулит Тюркоаз Камъни камък нарязан изцеление рейки чакра медальон златна кука обеци 5 двойки / UE

Природен жълто стабилизирано Хаулит Тюркоаз Камъни камък нарязан изцеление рейки чакра медальон златна кука обеци 5 двойки / UE

BGN 32.00
BGN 36.75
Продуктът е наличен

Налично

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу Природни Жолта Стабилизира Howlite Тиркизна Камења, Камен Исечени Исцелување Реики Чакра Pendant 18k Злато Позлатен Кука Обетки 5 Пара/Пакет Облик : Рамни Pendant Кука Обетки Големина : 23x45mm(0.9"x1.8"),дебели 4mm Кука Должина : 10мм(0.8") Earring Вклучувајќи Кука Должина: 58mm(2.3") Продажба Quantit y : 5 Пара/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Метал : Злато Позлатен Gemstones : Жолта Стабилизира Howlite Тиркизна Состојба : Нова ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Джсделайтед
Тегло На Продукта:
6g
Материал:
Камък
Външен Диаметър:
25mm
Номер На Модела:
Hexagonal Остри Висулка
Форма На Продукта:
Обеци
Камък:
Хаулит
is_customized:
Yes
Тип На Метали:
Позлатените Покритие

Продукти в категория