0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
мода 2 нишки 6 8 10 12 мм нефрит мъниста кръгла топка син прозрачен бял черен череша обичка розово червен, зелен Asssortment крушка

мода 2 нишки 6 8 10 12 мм нефрит мъниста кръгла топка син прозрачен бял черен череша обичка розово червен, зелен Asssortment крушка

BGN 15.52
Продуктът е наличен

Налично

Материјали : камен
Количина : две насоки 16inch/по влакно =100-40pcs
Големина : прибл.6 8 10 12mm
Облик : тркалезна&мазни
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : JA016
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория