0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
високо качество на 20-30 мм пълна нишка Бяла пеперуда животно дялан бял черен зелен син лазурит oranger кафяв, тюркоаз висулка

високо качество на 20-30 мм пълна нишка Бяла пеперуда животно дялан бял черен зелен син лазурит oranger кафяв, тюркоаз висулка

BGN 18.00
BGN 19.04
Продуктът е наличен

Налично

Материјали : камен
Количина : едно влакно 16inch/по влакно =15pcs
Големина : 20-30мм
Облик : пеперутка
Боја : мешана боја
Реден Број : Tu200
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория