0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
ръчна изработка ахат 2 нишки 8x12 мм истински Тибетски Ахат ориз бъчва кафяв черен зелено зли бижута мъниста

ръчна изработка ахат 2 нишки 8x12 мм истински Тибетски Ахат ориз бъчва кафяв черен зелено зли бижута мъниста

BGN 37.92
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : natrual камен
Количина : две насоки 16inch/per=22pcs
Големина : 8x12mm
Облик : ориз
Боја : зелена
Реден Број : AG095
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория