0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-22 %
Червен Оникс 50шт естествен камък топчета единичен дъга Овалния кабошон мода бижута пръстен, обеци, колие аксесоари 10*14 мм на едро

Червен Оникс 50шт естествен камък топчета единичен дъга Овалния кабошон мода бижута пръстен, обеци, колие аксесоари 10*14 мм на едро

BGN 21.00
BGN 26.82
Продуктът е наличен

Налично

Количина : 50 компјутери/многу Материјали : Бои скапоцен камен : како фотографија Мушка големина : 14 MMX10 MM Форма : Исто како фото 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
* Бесплатна испорака
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!
.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Тегло На Продукта:
50G/50PS
Форма На Продукта:
Овална Форма
Номер На Модела:
HMN50-10*14
Външен Диаметър:
14mm
Материал:
Камък
is_customized:
Yes
Диаметъра На Продукта:
10X14mm
Външен Диаметър:
10*14MM
Материал:
естествен камък
Име:
каошон
Форма:
овална кабошон

Продукти в категория