0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
12шт 60мм тюркоаз Рог Pendat остри шипове топка синьо бяла висулка фокусные мъниста

12шт 60мм тюркоаз Рог Pendat остри шипове топка синьо бяла висулка фокусные мъниста

BGN 91.00
BGN 95.52
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : месинг&тиркизна
Количина : 12pcs
Големина : прибл.60x10mm
Облик : рог
Боја : бела
Реден Број : F061
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория