0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-2 %
Продажба на едро 8 10 12 14 16 20 25 30 mm пълна кичур естествена бразилски Ахат сардоникс Ахат Кармериал кръгла пуговица монета бял черен червен

Продажба на едро 8 10 12 14 16 20 25 30 mm пълна кичур естествена бразилски Ахат сардоникс Ахат Кармериал кръгла пуговица монета бял черен червен

BGN 14.00
BGN 14.24
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природен камен
Количина : едно влакно 16inch/по влакно =50-13pcs
Големина : приближно 8 10 12 14 16 20 25 30мм
Облик : монета
Боја : бела
Реден Број : AG070
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория