0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-7 %
(2 бр./лот)Безплатна доставка горещо продажба на 10 мм синтетичен OP06 светло синьо зли очи опал висулка за колие за продажба в Aliexpress

(2 бр./лот)Безплатна доставка горещо продажба на 10 мм синтетичен OP06 светло синьо зли очи опал висулка за колие за продажба в Aliexpress

BGN 17.00
BGN 18.32
Продуктът е наличен

Налично


Опис На Производот
Бои-78 бои
Дупка Стил :
Топла Продажба На Производи
Опал Накит
Пакување & Испорака
Пакување Детали :
1.Спакувани во вакуум кеси.
2.Спакувани во картонска кутија.
3.Според вашето барање.
Испорака Детална :
3-10days по плаќање (Нарачана треба повеќе време)
Компанијата Информации
Повратни Информации Од Клиентите :

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
op06
Материал:
Камък
търговска марка:
juanquanjl
Външен Диаметър:
10mm
Форма На Продукта:
злите очи
Размер:
10mm ,1mm hole
Материал:
опал
MOQ:
2 елемента
Име:
10мм 10мм синтетичен OP06 светло синьо зли очи опал висулка за колие
товар:
Безплатна доставка
плащане:
paypal, HSBC, Western Union, Bank of China и т.н
Опаковка:
опаковани случай пяна & пластмаси / или клетки, както на вашите изисквания
Форма:
злите очи
Цвят:
op06
Качество:
Висок

Продукти в категория