0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
високо качество на истински синьозелен скъпоценен камък колело със спици на колелото на Рондель полиран зелен син Бальк 4-10мм пълна конец

високо качество на истински синьозелен скъпоценен камък колело със спици на колелото на Рондель полиран зелен син Бальк 4-10мм пълна конец

BGN 28.00
BGN 29.92
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природен камен
Количина : едно влакно 16inch=65+компјутери
Големина : 4x8 5x10mm
Облик : воланот
Боја : сина &зелена
Реден Број : Tu007
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория