0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-29 %
YYW 38x12x2. 5mm Овалния Бензаитен два цвята естествена тибетски камък Ахат Дзи мъниста свободен камък САМ производство за гривни Шарма

YYW 38x12x2. 5mm Овалния Бензаитен два цвята естествена тибетски камък Ахат Дзи мъниста свободен камък САМ производство за гривни Шарма

BGN 13.00
BGN 18.40
Продуктът е наличен

Налично


W elcome на нашата online продавница
Природни Тибетански Ахат Dzi Монистра,Единствена, Овал, Benzaiten & две тон, 38x12x2.50mm, Дупка : Прибл 2mm тоа Како да се плати за цел Пакување
Превозот 1. Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO. Цел Бесплатен превозот од Кина Пост Нерегистрирани ( продавачот за испорака метод ). Цел > $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн. Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро!

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Форма На Продукта:
Овална Форма
Материал:
Камък
търговска марка:
YYW
Тегло На Продукта:
27 g
Номер На Модела:
14041109333
Външен Диаметър:
12mm

Продукти в категория