0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Високо качество на 5 нишки 3x4mm синьо тюркоаз Rondelle Abacus Heishi колело синьо зелена без крушка

Високо качество на 5 нишки 3x4mm синьо тюркоаз Rondelle Abacus Heishi колело синьо зелена без крушка

BGN 60.00
BGN 63.52
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природен камен
Количина : пет насоки 16inch/по влакно =100+компјутери
Големина : 3x4mm
Облик : heishi
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : Tu034
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория