0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
WYSIWYG 1бр 43*32 мм Антично сребро цвят на голям отвор шал обтегач чай конектор сърцето висулки бижута висулка

WYSIWYG 1бр 43*32 мм Антично сребро цвят на голям отвор шал обтегач чай конектор сърцето висулки бижута висулка

BGN 1.90
Продуктът е наличен

Налично


П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не грижете се.
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Нормално трае 15~35days. на сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
П : Што треба да направам ако пакетот не дојде?
A : Не грижете се, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
A : Не грижете се, ве молиме контактирајте со нас и го испрати фотографија. Ние ќе ви одговори што побрзо и ние ќе го препрати или наплата за вас.

Параметри на продукта

Тип Бижута Находки:
Конектори
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Размер:
43*32mm
Тип Елемент:
бижута находки
търговска марка:
WYSIWYG
Номер На Модела:
WYSIWYG

Продукти в категория