0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
2 елемента ръчно изработени твърди зелени агатовые гривни агатовый гривна каменната гривна твърда каменна гривна гривна бижута гривни

2 елемента ръчно изработени твърди зелени агатовые гривни агатовый гривна каменната гривна твърда каменна гривна гривна бижута гривни

BGN 103.00
BGN 108.80
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природен камен
Количина : 3pcs
Големина на : внатрешен дијаметар 58-60mm, 65mm
Облик : закачам
Боја : зелена
Реден Број : AG109
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория