0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
12шт 12x18 мм микро проправи месинг череп втулка мъниста скелет на Буда Чар хематит мъниста, сребро, злато конектор мъниста

12шт 12x18 мм микро проправи месинг череп втулка мъниста скелет на Буда Чар хематит мъниста, сребро, злато конектор мъниста

BGN 14.24
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : месинг&кристално
Количина : 12pcs
Големина : прибл.12x17mm
Облик : черепот
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : SP105
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория