0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-3 %
автентични хризопрас мъниста оливин маслина хризопрас скъпоценен камък rectanlge овално яйце лимон, зелен бижута мъниста 8x10 10x14 12x16 мм колела

автентични хризопрас мъниста оливин маслина хризопрас скъпоценен камък rectanlge овално яйце лимон, зелен бижута мъниста 8x10 10x14 12x16 мм колела

BGN 21.00
BGN 21.60
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природен камен
Количина : се надмине едн влакно 16inch/по влакно =50-25pcs
Големина : approx8x10 10x14 12x16mm
Облик : правоаголник
Боја : зелена
Реден Број : OT071
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория