0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
wholeasel--50pcs 6 8 10 12 mm Bling Pave Crystal Brass Spacer кръгла топка злато, сребро Gunmetal Jet Hematite Charm мъниста

wholeasel--50pcs 6 8 10 12 mm Bling Pave Crystal Brass Spacer кръгла топка злато, сребро Gunmetal Jet Hematite Charm мъниста

BGN 45.60
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : месинг&кристално
Количина : 50pcs
Големина : approx6 8 10 12mm
Облик : тркалезна
Боја : златна
Реден Број : F056
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория