0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
Тибетски Ахат високо качество 18x30 мм естествен Ахат матиран ориз барабан бъчва фасетиран смахнат синьо, лилаво червена без крушка

Тибетски Ахат високо качество 18x30 мм естествен Ахат матиран ориз барабан бъчва фасетиран смахнат синьо, лилаво червена без крушка

BGN 23.00
BGN 23.84
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природен камен
Количина : едно влакно 16inch/по влакно =10+компјутери
Големина : прибл 18x30mm
Облик : тапан & фацетирани
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : AG069
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория