0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
2пряди 4-16 мм натурален Дъга sunstone мъниста sunstone moonstone бижута кръгла топка от сив oranger бижута от мъниста

2пряди 4-16 мм натурален Дъга sunstone мъниста sunstone moonstone бижута кръгла топка от сив oranger бижута от мъниста

BGN 27.00
BGN 28.64
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природен камен
Количина : две насоки 16inch=100-25pcs
Големина : прибл.4 6 8 9 10 12 14 16mm
Облик : тркалезна
Боја : сива
Реден Број : OT070
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория