0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
5пряди сапфир син нефрит фигура мъниста фасетиран доставка овални мъниста распорные мъниста за бижута 4x6 6x10 8x12mm

5пряди сапфир син нефрит фигура мъниста фасетиран доставка овални мъниста распорные мъниста за бижута 4x6 6x10 8x12mm

BGN 45.92
Продуктът е наличен

Налично

Материјали : камен
Количина : пет насоки 16inch/по влакно =100-40pcs
Големина : прибл.4x6 6x10 8x12mm
Облик : ориз&фацетирани
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : JA055
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория