0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-4 %
Тюркоаз високо качество 8x10 мм пълен strand барабан барел бижута от мъниста

Тюркоаз високо качество 8x10 мм пълен strand барабан барел бижута от мъниста

BGN 29.00
BGN 30.24
Продуктът е наличен

Налично

Материјали : камен
Количина : едно влакно 16inch/по влакно =50pcs
Големина : 8x10mm
Форма : на тапан
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : Tu092
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория