0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Jet bead 50pcs 8x10-15x20mm Pave Микро Кристал Brass Crystal Connector, оризов барабан хематит Gunmetal silver gold mix Finding

Jet bead 50pcs 8x10-15x20mm Pave Микро Кристал Brass Crystal Connector, оризов барабан хематит Gunmetal silver gold mix Finding

BGN 69.60
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : месинг&кристал
Количина : 50pcs
Големина : прибл.8x10 8x12 10x14 12x16 13x18 15x20mm
Облик : ориз
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : F201
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория