0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
5 нишки 6 8 10 mm зелен ахат Карнери халцендон топчета скъпоценен камък кръгла топка смахнат фасетиран разход без крушка

5 нишки 6 8 10 mm зелен ахат Карнери халцендон топчета скъпоценен камък кръгла топка смахнат фасетиран разход без крушка

BGN 37.00
BGN 39.20
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природен камен
Количина : пет насоки 16inch/по влакно =65-40pcs
Големина : приближно 6 8 10мм
Облик : тркалезна&фацетирани
Боја : зелена
Реден Број : AG052
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели

Продукти в категория