0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
високо качество на Oranger Imperial Jasper мъниста истински натурален полускъпоценни скъпоценен камък мъниста на Едро мъниста доставка на 15-60мм пълна конец

високо качество на Oranger Imperial Jasper мъниста истински натурален полускъпоценни скъпоценен камък мъниста на Едро мъниста доставка на 15-60мм пълна конец

BGN 44.00
Продуктът е наличен

Налично

Материјал : природен камен
Количина : едно влакно 16inch/per=30+компјутери
Големина : прибл.15-40 25-60mm
Облик : плоча
Боја : првата фотографија во боја
Реден Број : Js050
Забелешка : имаме повеќе големината и обликот.
ако сакате повеќе предмети,ве молиме
Се сретне сопственик на Week Beads Week Beads

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки

Продукти в категория