0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-14 %
100шт плавателни съдове метални настройки Нокът вътрешен размер 4/5/6/7/8 / 10мм родий/Kc златист цвят обеци база кабошон Камея тава F5298

100шт плавателни съдове метални настройки Нокът вътрешен размер 4/5/6/7/8 / 10мм родий/Kc златист цвят обеци база кабошон Камея тава F5298

BGN 5.00
BGN 5.84
Продуктът е наличен

Налично


100pcs Занает Метал Ноктот Прилагодувања за Внатрешна Големина 4/5/6/7/8/10мм Родиум/Kc Злато Позлатен Студ Earring База Cabochon Камео Фах F5298
1)Материјал : Бакар
2)Големина : 4/5/6/7/8/10мм
3)Бои : Родиум/Kc Злато Позлатен
4)Пакување : 100 компјутери/многу
5)Тежина : Околу 25g/број /opp вреќа
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да им понудиме на пад на превозот. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet

Параметри на продукта

Тип Елемент:
бижута находки
Дължина На Продукта:
0inch
Характеристики На Продукта:
основата на обеци
Номер На Модела:
родословни обици
Широчина На Елемента:
0inch
Размер:
4/5/6/7/8/10mm
Материал:
Метални
търговска марка:
Синьяо
Тип На Метали:
Мед
Диаметъра На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0g
Тип Бижута Находки:
Обица Отзад
Височина На Продукта:
0inch
Материал:
Мед
Цвят:
родий / злато кс
Диаметър на:
4/5/6/7/8 / 10мм
Брой:
100 бр. / лот
Тип:
производство на бижута
Стил:
основата на обеци
Дизайн:
настройки на обеци
Модел:
основата на кабошона
Характеристика:
инсталиране на нокът
използването на:
Направи си сам обеци доставка

Продукти в категория