0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
Модни Дамски дрехи есен облекло нов шаблон шоу тънък, тънък разрез костюм с жилетка нередовни свободни палто дамско яке 09

Модни Дамски дрехи есен облекло нов шаблон шоу тънък, тънък разрез костюм с жилетка нередовни свободни палто дамско яке 09

BGN 31.00
BGN 34.99
Продуктът е наличен

Налично

Моден женска облека Есен Облека Нова Шема Покажуваат Тенки Тенките Дел Одговараат на Cardigan Нерегуларни Лабава Грб Жена јакна #1278
Нето тежина : 0.33 KG
Плаќање
Само преку Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку нашиот безбеден уплатата . Ве молиме да не контактирате ако не можете да направи плаќање веднаш. Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Испорака
Ви благодариме за вашата понуда.
- Ние брод вашата нарачка во рок од 2-3 дена по расчисти исплата.
- Објектот испратени од преку кина Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 39 дена.
- Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 39 дена. Ако не примите објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
- Ние брод на адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Однос на скала
Враќање & Наплата
- Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
- Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
Контактирајте со нас
Нашите работното време
-Пекинг време : понеделник до петок 9 : 30 часот до 6 : 30 часот.
Ве молиме Контактирајте со нас преку порака на англиски јазик ,Ние не работа за време на празници во Кина.
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации, Ние мора да ви даде задоволително решение.

Параметри на продукта

Размер:
M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Връхни Дрехи И Палта
Вид Връхни Дрехи:
Якета
Пол:
Жени
търговска марка:
ОСЕМ НАГОРЕ
Дължина ръкав(см):
Пълен
Яка:
О-Образно Деколте
Номер На Модела:
Черен
Тип На Затваряне:
Закрит Бутон
Тип:
Ръкав Прилеп
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Дължината На Дрехата:
Кратък
Материал:
Памук
Стил:
Официално
Украса:
Не, Ципове
Затворен:
No
Основният източник:
Други източници
Категория доставката:
Продукти в наличност
Независимо дали инвентар:
ДА
Вид на списък:
Целият сингъл
името на тъкани:
Полиэфирное влакна
Основният състав на тъканите:
Полиэфирное влакна (Ди Guan)
Съдържанието на основния състав плат:
90%

Продукти в категория