0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-48 %
2017 Мъжете новата есенна модна марка Slim Fit с дълъг ръкав на палтото мъжете каре памук ежедневни връхни дрехи топло европейски стил на високо качество на козината

2017 Мъжете новата есенна модна марка Slim Fit с дълъг ръкав на палтото мъжете каре памук ежедневни връхни дрехи топло европейски стил на високо качество на козината

BGN 60.00
BGN 114.42
Продуктът е наличен

Налично


големина(cm) градите Рамо Ширина грб должина на Ракав Должина S 95 43.5 66.5 63.5 M 100 44.5 68 64 L 105 45.5 70 65 XL 110 46.5 72 66
Answer : ___________________________ Note :
Нашата Големина е Азија големина , Азија големина е помала од ЕУ и САД големина ,така
Ве молиме бидете сигурни дека на овие вистински мерења кои ќе ви одговара !
Ве молиме мерка што обично се носат облека, не на вашето тело.
1 инч = 2.54 см ,1 cm = 0.3937 инчен
Димензии се мери со рака, може да се 2-4 см отстапувања.
Вистински објект боја можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување.
Ако не ја знаете големината на селекција, ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина, ние може да ви даде предлог за големината,
Но, треба да се направат своите сопствени одлуки.
За Русија Пријател :
pls оставите вашето име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава)
кога ќе плаќање
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер, QIWI Паричник, Web Money , Boleto, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако наидете на проблеми во плаќањето, може да укаже на Советодавни, сервисен персонал ќе се надоврзе.
Купувачот плаќа туториал како што следува : http : //help..com/payment_method.html
Превозот :
Ние ги испратите на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба. Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мъже
Тегло:
0.6KG
Тип Тъкани:
Сукно
търговска марка:
MIXLIMITED
Подкладочный Материал:
Памук
Тип На Затваряне:
Однобортный
Номер На Модела:
F2132
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Подвижен Детайл:
Няма
Яка:
Отложной яка
Материал:
Памук
Тип:
Редовен
Дебелина на:
Дебел
Тип На Затваряне:
Однобортный
Украса:
Няма
Затворен:
No
Попълване на:
Памук
Стил:
Английски Стил
Номер На Модела:
F2132
Вид Версия:
Строен
Тип Яка:
На ревера
Планк:
Однобортный
Цвят:
Една камила. Зелен.
Размер:
S M L XL XXL
Стил единици:
Американски свободно време
Модел:
Цвят
Стил:
Модни модели

Продукти в категория