0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
2018 Нов 3 бр свободен йога набор от дамски спортни дрехи Quick Dry фитнес дишаща спортен костюм плюс размер XXL

2018 Нов 3 бр свободен йога набор от дамски спортни дрехи Quick Dry фитнес дишаща спортен костюм плюс размер XXL

BGN 34.00
BGN 36.14
Продуктът е наличен

Налично


Совети вистинската боја на објектот може малку да се разликуваат од сликата заради светлосни ефекти и следење на прилагодување , ви благодариме за разбирањето! Испорака 1.По потврдува приемот на вашата исплата, обработка време е обично од 3-7 работни дена , распоредени за испорака поради големи нарачки на ден 2.Ве молиме внесете точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3.DHL, TNT, Fedex, UPS-от, Воздух Товар, препорачана Пошта се сите подржани, ако сакате да го користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се произведуваат други давачки. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express. 4. Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници , настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнување време. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молам не ставајте наредби. Не би сакал да добие негативна, неутрална или низок рејтинг само затоа што на превозот време. 5.Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Килограми, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена е Жал да русија и Бразил купувачот,бидејќи на Кина Ари достава на Пошта,тоа можеби долго да 60days или повеќе. Па ве молиме имајте во предвид ова јасно, ако навистина треба итно,не обратете се на нашиот клиент сервер пред да го купат,многу, Многу ви благодариме Контактирате Ако имате било каква забуна во врска со големина избор или нешто друго , ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време и ние ќе направиме се во наша моќ за да помогнеме и постојано да обезбеди целосна поддршка.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Спортен Тип:
йога
Пол:
Жени
Характеристика:
Антиусадочный,Быстросохнущий, Дишаща,Антипилинг
Дължина ръкав(см):
Пълен
Вид На Модела:
Твърд
Материал:
Ацетат
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер

Продукти в категория