0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-12 %
ChengHaoRan 25PCS New USB 2.0 Jack Socket за модели на Acer Aspire 5742, E1-570, E1-571 Series

ChengHaoRan 25PCS New USB 2.0 Jack Socket за модели на Acer Aspire 5742, E1-570, E1-571 Series

BGN 13.00
BGN 14.72
Продуктът е наличен

Налично

Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Параметри на продукта

Дължина на кабела:
Друго
Пакет:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
Тип:
Конектори
Номер На Модела:
usb 2.0

Продукти в категория