0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-3 %
Преносим USB мъжки универсален Micro USB двойна мъжки Y адаптер сплитер кабел Z17 Drop ship

Преносим USB мъжки универсален Micro USB двойна мъжки Y адаптер сплитер кабел Z17 Drop ship

BGN 2.00
BGN 2.06
Продуктът е наличен

Налично

Моќта на две микро USB компатибилни уреди од една USB порта со USB Splitter.
38cm должина на кабелот за зголемување на употребливост.
Материјал : Пластика
Должина : 38cm/14.82"(приближно)
Боја : Црна
Количина : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Кабел(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Параметри на продукта

Дължина на кабела:
38см
Тип:
Кабелен Адаптер
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
чжуаньчаньпиньцюаньцзяня

Продукти в категория