0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-6 %
Micro HDMI Socket Female D Type Female to HDMI 1.4 Type a Male Adapter Convertor

Micro HDMI Socket Female D Type Female to HDMI 1.4 Type a Male Adapter Convertor

BGN 9.00
BGN 9.60
Продуктът е наличен

Налично


Производ Вовед :
Микро HDMI со Голема Брзина HDMI Женски машки адаптер им овозможува на вашиот micro HDMI кабел во било HDMI порт за конекцијата.
Производ Функција : Нови генерички HDMI да Micro HDMI Адаптер Конвертирате вашите micro HDMI кабел за било HDMI конекција Злато позлатен конектори, вирус олеснување и фолија оклопна Адаптер изградени со користење на високо квалитетни материјали за најдобри врски
Пакет Содржина : 1x Micro HDMI HDMI женски машки Адаптер

Параметри на продукта

Дължина на кабела:
Друго
Цвят:
Черен
Номер На Модела:
Адаптер
търговска марка:
CY
Пакет:
ДА
Тип:
Кабелен Адаптер
Статут На Продукти:
Склад

Продукти в категория