0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1.8 m / 4.5 см / 7.6 см RCA съединители за един RCA женски един Phono аудио композитен кабел-удължител за DVD плейъри, телевизори

1.8 m / 4.5 см / 7.6 см RCA съединители за един RCA женски един Phono аудио композитен кабел-удължител за DVD плейъри, телевизори

BGN 2.00
Продуктът е наличен

Налично


Карактеристики :
Ова е стандард РКА продолжување кабел што ќе ја прошири постоечката РКА кабелот кога го поврзувате аудио/видео компоненти заедно.
РКА е економичен начин да се поврзете со аудио и видео уреди, како што се стерео опрема, ДВД, тв-уреди.
Еден РКА Машки Еден РКА Женски.
Спецификации :
Кабел должина : околу.1.8 m/5.9 нозе, 4.5 м/14.76 нозе, 7.6 m/24.93 нозе
Боја : Црна
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен. Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно.
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
1 x Аудио Композитни Продолжување Кабел
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Параметри на продукта

Дължина:
180cm, 450cm, 760cm
B Конектор:
RCA
Приложение:
Мултимедия
търговска марка:
Сплавное семе
Пакет:
Комплект 1
Тип:
Коаксиални Кабели
Пакет:
ДА
Пол:
Мъж, Жена
Външен Диаметър:
3.5mm
Номер На Модела:
Композитен RCA удължителен кабел
Характеристика:
Няма
Опаковка:
Найлонова торбичка
Жак И:
RCA
Тип:
Обикновен
Номер На Модела:
120489
тип кабел:
Аудио Композитен Удлинительный Кабел

Продукти в категория