0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Високо качество на 16P to terminal АД to terminal IDC16P terminal breakout група и корпус за Din-рейки C45-5 бр. / лот

Високо качество на 16P to terminal АД to terminal IDC16P terminal breakout група и корпус за Din-рейки C45-5 бр. / лот

BGN 80.32
Продуктът е наличен

Налично


******************************************************
Повеќе детали :
Висок Квалитет 16 P да терминал САЛАДИН да терминал IDC16 P терминал збег со
заградата и школка за C45 Din Железнички5pcs/многу
************************************************
Слика :
Answer : ___________________________ Note : не, вклучувајќи din железнички

Параметри на продукта

Дължина на кабела:
0,2 м
търговска марка:
DEBROGLIE
Номер На Модела:
Пробив IDC16P
Тип:
Кабелен Адаптер

Продукти в категория