0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Нов / Orig HDD скоба с электростатической защита за Lenovo Thinkpad P50 Series

Нов / Orig HDD скоба с электростатической защита за Lenovo Thinkpad P50 Series

BGN 20.78
Продуктът е наличен

Налично

Опис име на Производ : HDD Заградата Дел Број # : Состојба : Акции Гаранција : 60-дена Модел се Користи во : P50 P70 Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc HDD Заградата + Електростатско заштита на алуминиумска фолија Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Параметри на продукта

Дължина на кабела:
скоба hdd
търговска марка:
КХИ
Тип:
Кабелен Адаптер
Номер На Модела:
Р50
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No

Продукти в категория