0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-2 %
HDMI to Dual HDMI Female Y Дърва Switch Extension Adapter, кабел с адаптер Micro & Mini HDMI

HDMI to Dual HDMI Female Y Дърва Switch Extension Adapter, кабел с адаптер Micro & Mini HDMI

BGN 11.00
BGN 11.20
Продуктът е наличен

Налично


овој HDMI машки 2 HDMI женски splitter Тоа обезбедува брз и лесен начин да се истовремено поврзете 2 HDMI прикажува на еден дигитален HDMI извор.
На splitter кабел е за сечкање 1 HDMI сигнал на 2 HDMI.
HDMI Машки 2x HDMI Женски Splitter кабел е за сечкање HDMI висок квалитет на дигитален видео сигнал на 2 HDMI Женски излез истовремено.
Вие само може да поврзете еден текст уред ( односно DVD плеер,кабловска сандаче или сателитски приемник ) на две излезен уред( т.е. ТВ или projecto р). и само еден излезен уред може да бидат прикажани во исто време.
Не можете да се поврзете две влезен уред ( односно PC,DVD плеер, кабловска сандаче или сателитски ресивер) на еден излезен уред(т.е. Монитор, ТВ или проектор ).
Злато позлатен конектори работи со високи перформанси.
HDMI Машки 2 HDMI Женски Адаптер replicates единствен излез во два излези.
Пакетот Вклучува :
1 x HDMI Splitter кабел
1 x Микро HDMI адаптер
1 x Мини HDMI адаптер

Параметри на продукта

Дължина на кабела:
Друго
Цвят:
Черен
търговска марка:
CY
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
кабел
Тип:
Кабелен Адаптер
Статут На Продукти:
Склад

Продукти в категория