0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
HDMI към изхода VGA видео адаптер с 3.5 мм стерео аудио кабел за проектор, монитор XBOX, PS3 PS4 HDTV PC, лаптоп

HDMI към изхода VGA видео адаптер с 3.5 мм стерео аудио кабел за проектор, монитор XBOX, PS3 PS4 HDTV PC, лаптоп

BGN 12.61
Продуктът е наличен

Налично


HDMI VGA излез Видео адаптер со 3.5 mm Стерео Аудио Кабел За проектор следење
Должина : 15cm
IC/Чип во внатрешноста
HDMI VGA Адаптерот овозможува aconnection VGA монитори и проектори поддршка на maxinum резолуција од 1920 X1080
Конектор за Прв Крај 1 x HDMI (Тип А) Машки Дигитален Аудио/Видео
Конекторот на Вториот Крај 1 x 15-pin HD-15 VGA Женски
Поддржани Видео и Аудио
Може да се користи за Сите HDMI влез за PC/Лаптоп за да VGA излез прикажува.
Пакет :
1 x HDMI VGA кабел
1 x 3,5 мм машки да машки аудио кабел

Параметри на продукта

Дължина на кабела:
0,2 м
Цвят:
Бял, Черен
търговска марка:
CY
Пакет:
ДА
Тип:
Кабелен Адаптер
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
HD-117
Тип:
VGA кабел

Продукти в категория