0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Горещо надувательство висококачествен скоба TVO+DVI интерфейсът е стандартен нископрофилен скоба за видеокартата nVIDIA 8см

Горещо надувательство висококачествен скоба TVO+DVI интерфейсът е стандартен нископрофилен скоба за видеокартата nVIDIA 8см

BGN 8.00
Продуктът е наличен

Налично


Ние секогаш
бидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.
Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.
Huazhendun
Опис :
Име : Низок Профил Заградата
Интерфејс : TVO+DVI
Стандард Низок Профил Заградата за n VIDIA
Должина : 8 CM
Состојба : Нова
Пакет :
Заградата *1 PCS
Добредојдовте на нашиот магазин,ви посакувам среќен шопинг!!!
Слики :

Параметри на продукта

Дължина на кабела:
TVO DVI
търговска марка:
DEBROGLIE
Тип:
Конектори

Продукти в категория