0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
1M 1.8 M 3M 5M цифров монитор DVI-D ДА DVI-D Gold мъжки 24+1 Пин Dual Link TV кабел за TFT монитор FW1S

1M 1.8 M 3M 5M цифров монитор DVI-D ДА DVI-D Gold мъжки 24+1 Пин Dual Link TV кабел за TFT монитор FW1S

BGN 3.97
Продуктът е наличен

Налично


Карактеристики :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет.
Дигитален Визуелен Интерфејс (DVI) е стандарден интерфејс за висока-перформанси врска помеѓу Компјутери и рамни панел дисплеи, дигитални CRT дисплеи, проектори, и HDTV е.
Овие прецизност-инженерните кабли се целосно во согласност со DVI стандард се дефинирани од страна на DDWG (Дигитален Дисплеј Работна Група).
На DVI-D dual link конфигурација обезбедува доволно за програмите за резолуции до 1920 x 1200 и дозволувајќи им на висока брзина на дигитален пренос до 9.9 Gbps.
Dual link дигитален сигнален овозможува голема брзина на пренос до 9.9 Gbps.
Позлатени контакти за да се обезбеди целосна спроводливост без ghosting и загуба на податоци.
Поддржува топла приклучување на DVI екранот уреди.
Поддржува дигитален сигнал само.
Кабел должина : околу.1m/3.28 нозе, 1.8 m/5.9 нозе, 3м/9.84 нозе, 5m/16.4 нозе
Боја : Како на слики прикажани
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.се надевам на разбирање.
1 x DVI Кабел
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.

Параметри на продукта

Дължина:
3m, 5m, 1M, 180CM
търговска марка:
Сплавное семе
Номер На Модела:
120069
Тип:
Коаксиални Кабели
Приложение:
Мултимедия
Опаковка:
Найлонова торбичка
Цвят На Съединителя:
Злато
Тип конектор:
DVI
бягство:
Не Е Защитен
Пол:
Мъж-Мъж
Пакет:
No
Жак И:
DVI
B Конектор:
DVI
Цвят:
Както е показано на снимките

Продукти в категория