0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
M2*6 лаптоп винт 30 бр./лот

M2*6 лаптоп винт 30 бр./лот

BGN 1.60
Продуктът е наличен

Налично


Опис
Име на производ : Завртка
Состојба : Нова
Боја : Црна
Спецификација : M2*6-3.8 MM
Пакетот вклучува : Многу ( 30pcs )
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Параметри на продукта

Дължина на кабела:
Винт
търговска марка:
КХИ
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No
Номер На Модела:
М2*6
Тип:
Винт

Продукти в категория