0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
CY 32 80cm 7 in 1 reflector so easy handhold портативен сгъваем светлина през цялата рефлектор снимки за студио Multi Photo Disc

CY 32 80cm 7 in 1 reflector so easy handhold портативен сгъваем светлина през цялата рефлектор снимки за студио Multi Photo Disc

BGN 25.00
BGN 28.14
Продуктът е наличен

Налично

КИП 32" 80см 7 во 1 Мода толку лесно handhold Преносни Расклопна Светлина Круг Фотографија Рефлектор за Студио Мулти Фото Диск Оваа продавница сите производи се фабрички директна продажба, инвентар соодветно, обезбедување на квалитет, може да се прилагоди за да испробате,добредојдени да се консултираат. Спецификација за производ : боја : златна,сребрена,бела,црна,проѕирен,сина,зелена големина(Дијаметар) : 80см / 32in облик : тркалезна пакет големина : 30x30x10cm пакет тежина : 0.48 kg на ефектите од различни reflectors : - Сребрена : Заличи слики Б - Злато : Топла светла C - Црна : Намалување на непотребни светла Д - Бело : Додадете светла во сенки E - Транспарентно боја : Омекне светла С - Зелена една сина : може да се користи како позадина трска користи ,како ние како посебни сцена Карактеристики на Производот : 7 во 1 : Злато, Сребрена, Бела, Црна ,Сина,Зелена и Проѕирен На рефлектор со седум различни рефлексивни површини може да се користи за да се пополни, да се одрази, дифузна, се апсорбира или омекне светлина.Издржливи и флексибилни челична рамка, тоа лесно може да се здипли во мали димензии.Доаѓа со двојно zippered за носење за удобен за носење.

Параметри на продукта

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
F80cm7-1
търговска марка:
CY

Продукти в категория