0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-24 %
Най-новите унисекс възрастни професионални сферични анти-неясен двойни лещи сноуборд, ски очилата Goggle Eyewear

Най-новите унисекс възрастни професионални сферични анти-неясен двойни лещи сноуборд, ски очилата Goggle Eyewear

BGN 17.00
BGN 22.32
Продуктът е наличен

Налично


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Унисекс Возрасни Професионално Сферични Анти-магла Двојна Леќа Сноуборд Ски Очила Eyewear
Speecifications : Модел : CRG80-4А-Пол : Унисекс Возрасни Материјал : -Рамка : TPU -Леќа (Outter) : PC Анти-scratche и UV400 -Леќа (Внатрешно) : CA -Рака : НАЈЛОН 60%, ПОЛИЕСТЕР, 20%, ГУМА 20% -Клип/Зглоб : PC+ABS Леќа (Outter) Боја : Шарени Леќа (Внатрешно) Боја : Црвена Рамка Боја : Црна и Розова Големина : Како слики прикажани Количина : Пакување од 1 Карактеристики : -РАМКА е Повисока појачани површина, добар анти-хемиски; и посилни еластичност донесе помалку деформација или било скршено. -Сферични Двојна Леќа, на OUTTER ЛЕЌА може да ја зајакне светлината, е погодна за облачен ден и да имаат добар анти-магла, анти-влијание, анти-нула и 100% анти-УВ. -ТРИ СЛОЕВИ НА СУНЃЕРОТ се направени од високо конзистентност памук, што е подобро за издувни гасови вентилација, добар изглед, безбедно да се држат до лицето. -На тивко & исклучителна материјал може да празнина за да се донесе било несоодветни чувството да се соочи. Издувните вентилација функција ја прави кожата лесно да испуштаат топлина од надвор на леќа, кои обезбедуваат објективот имаат добри визуелни ефекти. -Прилагодлив главата на рака. -Тоа може да ве заштити од ветрот, песок и прашина итн. -Не се лизга и adjustablehead рака ќе бидат во можност да се прилагоди на секоја големина на главата. -Идеален за половина или отворете лице шлемови, исто така се вклопуваат во Автомобил Ентузијаст Или Топол Воздух Balloonist. -Одговара за мотоцикл, скијање, сноуборд, скутер во и надвор од спортот. Забелешки : -ве Молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. -Ве молиме овозможи 0.1-0.5 cm разлика се должи на рачно мерење.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
точки
Спортен Тип:
Каране на ски
Цвят Лещи:
Много
Материал На Рамката:
Ацетат
Лещи Материал:
CR-39
Височина На Обектива:
10см
Пол:
Мъже
Оптично Атрибут Лещи:
Няма
цвят на рамката:
Много
Широчина На Обектива:
23см
Номер На Модела:
YZ0234

Продукти в категория