0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-50 %
Висококачествена внос сатен танцови обувки жените меко дъно BD 217 бална зала професионални спортни обувки дамски обувки латински детето е горещо

Висококачествена внос сатен танцови обувки жените меко дъно BD 217 бална зала професионални спортни обувки дамски обувки латински детето е горещо

BGN 55.00
BGN 110.38
Продуктът е наличен

Налично


На високо-одделение увезени Сатен Танц чевли Жените Мека Дното BD 217 Ballroom Професионален Спортски чевли жена Чевли латинска Дете Топла
ОПИС
Купувачи се покаже:
ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Компанијата сила :
Добредојдовте да се купи многу,ви благодарам!!!!!!
Добредојдовте во мојата продавница ,
Нашата компанија е многу голем танц материјали производители во Кина . Сега , преку веб-сајтот на глобалната понуда на различни танц чевли и танц облека.
Можеме да го прифатиме трговија на големо и мало ,
Голем повеќе поволна цена , ви благодарам многу за доаѓање , ви посакувам среќен шопинг ! ! Снабдувач Ветување
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 15 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.

Параметри на продукта

Обувки Размер:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
танцови обувки
Номер На Модела:
ДАМСКИ ОБУВКИ BD217
Пол:
Жени
Петата Височина:
Високо (3, както и по-горе)
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Дата На Издаване:
Пролетта на 2017 г.
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Материал На Подметката На:
Мека Подметка
Горния Материал:
Атлас
Ниво На Практика:
Професионален
Материал Стелки:
Запечатани кожа
Украса:
Няма
Тип На Затваряне:
Еластична лента
Подкладочный Материал:
Атлас
Тип Денс Обувки:
Бална Зала / Латиноамерикански Обувки
Ток:
5.5 см/7.5 см/7 см/6.5 см/8.5/9.8 см
Цвят:
черна / светла кожа / червен / deep кожа / сини / леопардовая
Горния Материал:
Атлас
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
танцови обувки
Използвайте тълпата:
Кецове
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Украса:
Обтегач
Материал На Подметката На:
Мека Подметка

Продукти в категория