0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-35 %
50X80CM противоскользящий килим за баня абсорбиращи подложки коралови кашмир подложки дебели меки нескользящие коралови кашмир подложки килим

50X80CM противоскользящий килим за баня абсорбиращи подложки коралови кашмир подложки дебели меки нескользящие коралови кашмир подложки килим

BGN 15.00
BGN 22.99
Продуктът е наличен

Налично

Опис : Материјал : Полипропилен Влакна на Површината,Сунѓерот Interlayer Мат : 50*80см Дебелина : околу 1 cm Применливи Предмет : Ходникот ; Влез ; Вратата ; Отворено ; дневната Соба ; Лоби ; Кујната. Соединение Дното Опис : Не-плетени Не се Лизга Честички на дното Со супер анти лизга ефект и пропустливост. Лизга Отпор : Dustproof ; Абразивни Отпор; Анти-Лизга;Корозија-Отпорни Стока Карактеристики : (1) ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички. (2) може да нежна рака мие. (3) без мирис, без штетни логистика. (4) носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да избледи
Пакет Содржи : 1x Област килими
answer : ___________________________ note : 1.Производи треба да виткање на превозот, таму ќе биде виткање знаци,не квалитет прашање ,ве Молиме остатокот увери дека употребата на душеци
2.Големината им овозможи на 2cm -3cm грешка
3.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика
4.ние, исто така, има и други димензии,можете да пребарувате од мојата продавница. Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации . Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi - mately 0.5 инчи во мерењето . Ако најдете големината на производите не ви одговара.можете директно да един - такт нас . Плаќање прифаќаме кредитна картичка, пари booker, western union , можете да изберете било која од нив ви се допаѓа . Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.

Параметри на продукта

Размер:
500mm x 800mm
Вид На Модела:
Твърд
Техника:
Машината Е Направена
Де Стил:
Модерен
Воспользуйся:
Молитва, Тоалетна, Къща, Спалня, Баня, Кетъринг На Открито
Начини на продажба:
Продажба на дребно или на едро
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
DZ-218
Място:
Кабинет
Форма:
правоъгълник
Стил Пране:
Ръчно Пране
търговска марка:
ШИРЮ
Материал:
Коралов кашмир

Продукти в категория