0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Цветя, Птици Килим Килим Четката Разтегателен Кърпа Одеяло За Количка, Диван За Хол И Спалня На Килима Мек Килим Покривки Гоблен

Цветя, Птици Килим Килим Четката Разтегателен Кърпа Одеяло За Количка, Диван За Хол И Спалня На Килима Мек Килим Покривки Гоблен

BGN 74.40
Продуктът е наличен

Налично

Висок Квалитет на Памук Конец Ќебе, Може да Се Користи Како Троседот Ќебе,Bedspead,Килим,Маса Крпа,Tapestry,Прашина маска,Итн Имајте на ум : може да биде мала грешка во мерат ГОЛЕМИНАТА на податоците : 120x160 CM За материјал : чиста памучен материјал ,како памук конци по pulping,првиот допирање е тешко,но тоа ќе станува повеќе и повеќе мека после миење. За хроматските аберации : Pls да се understanded,Онлајн шопинг е постоењето на проблем на бои,како шут светлина средини и камерата пиксели, понекогаш продукти кои ќе го добиете ќе биде малку хроматска аберација од слики. Ми се извини, не можеме да ветување дека тие се 100% исто како и сликите,но ние ќе се обидеме да се направи најдобро. За перење : со Користење на средната температура на вода да се измијат,тоа може да биде суво чистење,машина за перење,но кога сте со користење на машината за перење,pls да го изберете нежен копчето. И некои постелнина има fringing околу дното,pls стави овие видови на постелнина во specail перење торба. И pls се обиде најдобро да не измијте ги со некои други продукти заедно. Ви благодариме. За мирис : Како производ е густа, тешко е да се исуши за време на плетење и боење процес. Тоа ќе имаат малку чуден мирис. Кога ќе ја добијат, pls мијат во вода, тоа може да се отстрани чуден мирис. За превозот : Ние ќе го избере најсоодветната испорака според различни земји на купувачот. Ви благодариме. Следново е производ слики :

Параметри на продукта

Размер:
120x160cm
Стил Пране:
Ръчна Пране, Ръчно Пране
Дизайн:
Килим
Воспользуйся:
Спалня, Декоративна,Външна, Хотелиерство,Начална
търговска марка:
Сексемара
Стил:
Pastorale
Форма:
правоъгълник
Номер На Модела:
Домашен одеяло килим
Техника:
Машината Е Направена
Място:
Хол, Всекидневна, Антре
Материал:
Памук
Вид На Модела:
цветя, птици

Продукти в категория